Pneumatische afdichting CL-25.40X82.55X20.62-NBR90
Verwijzing : CL-25.40X82.55X20.62-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-25.40X82.55X20.62-NBR90 heeft een binnendiameter van 25.4 mm, een buitendiameter van 82.55 mm en een dikte van 20.62 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • BINNENDIAMETER
    25.4  MM
  • BUITENDIAMETER
    82.55  MM
  • DIKTE
    20.62  MM
  • GEWICHT
    5  G
Beschrijving