Pneumatische afdichting CL-24X60X12-NBR90
Verwijzing : CL-24X60X12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-24X60X12-NBR90 heeft een binnendiameter van 24 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.
  • BINNENDIAMETER
    24  MM
  • BUITENDIAMETER
    60  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • 2E DIKTE
    3  MM
  • GEWICHT
    7  G
Beschrijving