Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-21X30X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 21 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?