Pneumatische afdichting CL-16X38X12-NBR90
Verwijzing : CL-16X38X12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CL-16X38X12-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving