Pneumatische afdichting CH-50X76X10-NBR90
Verwijzing : CH-50X76X10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CH-50X76X10-NBR90 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 76 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  33 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6205-2RSH-SKF
SPI Afdichting - OAS-25X52X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-25X52X10-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    76  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CH
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    13  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving