Pneumatische afdichting CH-20X30X4.500-NBR90
Verwijzing : CH-20X30X4.500-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Pneumatische Afdichting met referentie CH-20X30X4.500-NBR90 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 4.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - S6005-2RS-ZEN ZEN
Waterdicht
KOGELLAGER S6005-2RS-ZEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    4.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CH
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving