Het Pakkingring met referentie RDL-28.300X36X2-CUIVRE heeft een binnendiameter van 28.3 mm, een buitendiameter van 36 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van KOPER.
Hebt u hulp of advies nodig?