Pakkingring RDL-14X20X2-CU
Verwijzing : RDL-14X20X2-CU
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-14X20X2-CU heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 20 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van KOPER.