Pakkingring RDL-14X18X1-CU
Verwijzing : RDL-14X18X1-CU
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-14X18X1-CU heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 1 mm. Het is gemaakt van KOPER.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-19 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-19
1 1
Kogellager - 636-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 636-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    1  MM
  • MATERIAAL
    KOPER
  • TYPE
    RDL
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving