Pakkingring RDL-10X18X1.50-FIBRE
Verwijzing : RDL-10X18X1.50-FIBRE
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-10X18X1.50-FIBRE heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 1.5 mm. Het is gemaakt van VEZEL.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6200-SKF SKF
KOGELLAGER 6200-SKF
Binnenring - IR12-16-20 GEN
BINNENRING IR12-16-20
Pakkingring - RDL-20X26X2-FIBRE GEN
PAKKINGRING RDL-20X26X2-FIBRE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    1.5  MM
  • MATERIAAL
    VEZEL
  • TYPE
    RDL
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving