Pakkingring RDL-10X16X1-CU
Verwijzing : RDL-10X16X1-CU
GEN
Beschrijving
Het Pakkingring met referentie RDL-10X16X1-CU heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 1 mm. Het is gemaakt van KOPER.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6205-C3-SKF
Duwschijven - AS1528 GEN
DUWSCHIJVEN AS1528
Pakkingring - RDL-12X18X1.50-CU GEN
PAKKINGRING RDL-12X18X1.50-CU
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    16  MM
  • DIKTE
    1  MM
  • MATERIAAL
    KOPER
  • TYPE
    RDL
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving