O-ring afdichting OR-140.50X4.50-NBR70
Verwijzing : OR-140.50X4.50-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-140.50X4.50-NBR70 heeft een binnendiameter van 140.5 mm en een dikte van 4.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  26 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-20 GEN
KRALEN BA-20
20 20
Kegellager - 37431A-37625-ASFERSA ASFERSA
KEGELLAGER 37431A-37625-ASFERSA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    140.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    149.5  MM
  • DIKTE
    4.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    OR
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    8.69  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Hoe lees ik de voorvoegsels op een O-ring?
Voorbeeld:
OR-40X3-NBR90
Waarbij
OR = producttype (O-ring of O-ring)
40X3 = binnendiameter X dikte
NBR = materiaal
90 = shore hardheid
Wat betekent het getal aan het einde van de referentie?
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber