NILOS afdichting LSTO45-85-NILOS
Verwijzing : LSTO45-85-NILOS
NILOS
Beschrijving
Het Nilos Afdichting met referentie LSTO45-85-NILOS heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 4 mm.
  22 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30209 GEN
KEGELLAGER 30209
NILOS afdichting - 31305-JV-NILOS NILOS
NILOS AFDICHTING 31305-JV-NILOS
Duwschijven - WS81209 GEN
DUWSCHIJVEN WS81209
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    85  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • GEWICHT
    45  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving