Hydraulische afdichting UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94
Verwijzing : UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94 heeft een binnendiameter van 56 mm, een buitendiameter van 71 mm en een dikte van 11.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP5050-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP5050-P20
Lagerblok - 4 bevestigingen - UCF210 GEN
LAGERBLOK - 4 BEVESTIGINGEN UCF210
Schraperafdichting - RIA-56X66X7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-56X66X7-NBR90
  • BINNENDIAMETER
    56  MM
  • BUITENDIAMETER
    71  MM
  • DIKTE
    11.5  MM
  • TYPE
    UTSL
  • GEWICHT
    18  G
Beschrijving