Hydraulische afdichting UTSL-22X30X5.80-PU94
Verwijzing : UTSL-22X30X5.80-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTSL-22X30X5.80-PU94 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 5.8 mm. Het is gemaakt van PU.
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Trillingsdempers PM - PM4030-8 GEN
TRILLINGSDEMPERS PM PM4030-8
PAP Glijlager - PAP5030-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP5030-P10
Schraperafdichting - RS-22X30X5-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RS-22X30X5-7-NBR90
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    5.8  MM
  • TYPE
    UTSL
  • GEWICHT
    2  G
Beschrijving