Hydraulische afdichting UTSL-20X27X5.80-PU94
Verwijzing : UTSL-20X27X5.80-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTSL-20X27X5.80-PU94 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 27 mm en een dikte van 5.8 mm. Het is gemaakt van PU.
  46 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-20X30X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X30X5-NBR
Zich instellende kogellager - 1212-TN-C3-ZEN ZEN
ZICH INSTELLENDE KOGELLAGER 1212-TN-C3-ZEN
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    27  MM
  • DIKTE
    5.8  MM
  • TYPE
    UTSL
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving