Hydraulische afdichting UTS-60X70X10-PU94
Verwijzing : UTS-60X70X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTS-60X70X10-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6204-2RS
Hydraulische afdichting - UTSL-60X70X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTSL-60X70X10-PU94
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    70  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • TYPE
    UTS
  • GEWICHT
    11  G
Beschrijving