Hydraulische afdichting UTL-35X43X8.30-PU94
Verwijzing : UTL-35X43X8.30-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTL-35X43X8.30-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 8.3 mm. Het is gemaakt van PU.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-50X3-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-50X3-NBR70
Lijm - COLLE-HAUTE-RESISTANCE-603-10ML-LOCTITE LOCTITE
LIJM COLLE-HAUTE-RESISTANCE-603-10ML-LOCTITE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    43  MM
  • DIKTE
    8.3  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UTL
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving