Hydraulische afdichting UT-38X51X9.200-PU94
Verwijzing : UT-38X51X9.200-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UT-38X51X9.200-PU94 heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 51 mm en een dikte van 9.2 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-70X3.50-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-70X3.50-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    38  MM
  • BUITENDIAMETER
    51  MM
  • DIKTE
    9.2  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UT
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    8  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving