Het Hydraulische Afdichting met referentie UT-35X47X8-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?