Hydraulische afdichting UT-25X37X6-NBR90
Verwijzing : UT-25X37X6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UT-25X37X6-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.