Hydraulische afdichting UT-16X22X5-NBR90
Verwijzing : UT-16X22X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UT-16X22X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.