Hydraulische afdichting US-7X12X6-PU94
Verwijzing : US-7X12X6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-7X12X6-PU94 heeft een binnendiameter van 7 mm, een buitendiameter van 12 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
  1 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-90 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-90
3 3
Hydraulische afdichting - UBI-6X14X6.50-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UBI-6X14X6.50-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    7  MM
  • BUITENDIAMETER
    12  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving