Hydraulische afdichting US-70X80X7-8-NBR90
Verwijzing : US-70X80X7-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-70X80X7-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  48 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UTS-70X80X7-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTS-70X80X7-PU94
Rolstopper - T63-TIMKEN TIMKEN
ROLSTOPPER T63-TIMKEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving