Het Hydraulische Afdichting met referentie US-6X16X5-PU94 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
6 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?