Hydraulische afdichting US-6X12X4-PU94
Verwijzing : US-6X12X4-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-6X12X4-PU94 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 12 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - MR105-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER MR105-2RS
Kralen - BA-0.8 GEN
KRALEN BA-0.8
Hydraulische afdichting - UP-6X12X4-NBR90 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UP-6X12X4-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    6  MM
  • BUITENDIAMETER
    12  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving