Hydraulische afdichting US-6X10X3-PU94
Verwijzing : US-6X10X3-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-6X10X3-PU94 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 10 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-3-INOX GEN
KRALEN BA-3-INOX
3 3
Kogellager - 6302-C4-FG-JTEKT JTEKT
KOGELLAGER 6302-C4-FG-JTEKT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    6  MM
  • BUITENDIAMETER
    10  MM
  • DIKTE
    3  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving