Hydraulische afdichting US-67X87X12-PU94
Verwijzing : US-67X87X12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-67X87X12-PU94 heeft een binnendiameter van 67 mm, een buitendiameter van 87 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van PU.