Hydraulische afdichting US-60X68X8-PU94
Verwijzing : US-60X68X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-60X68X8-PU94 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 68 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.