Hydraulische afdichting US-53X65X6-NBR90
Verwijzing : US-53X65X6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-53X65X6-NBR90 heeft een binnendiameter van 53 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  17 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
TSM stangkop - TSM012-C GEN
TSM STANGKOP TSM012-C
O-ring afdichting - OR-60X3-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-60X3-NBR70
Duwschijven - WC-12-DU GEN
DUWSCHIJVEN WC-12-DU
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    53  MM
  • BUITENDIAMETER
    65  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving