Hydraulische afdichting US-45X55X7-PU94
Verwijzing : US-45X55X7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-45X55X7-PU94 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.