Hydraulische afdichting US-35X55X15-PU94
Verwijzing : US-35X55X15-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-35X55X15-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 15 mm. Het is gemaakt van PU.
  9 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6006-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6006-2RS
NILOS afdichting - LSTO-30-55-NILOS NILOS
NILOS AFDICHTING LSTO-30-55-NILOS
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    23  G
Beschrijving