Hydraulische afdichting US-35X46X8-PU94
Verwijzing : US-35X46X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-35X46X8-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 46 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  16 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 18790-18720 GEN
KEGELLAGER 18790-18720
Glijlager bronze - BNZ30-40-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ30-40-30
Hydraulische afdichting - US-16X22X5-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-16X22X5-PU94
  • BUITENDIAMETER
    46  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving