Het Hydraulische Afdichting met referentie US-32X42X7-PU94 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?