Hydraulische afdichting US-32X42X5-NBR90
Verwijzing : US-32X42X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-32X42X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  26 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-32 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-32
Naaldhulslager  - HK3220-B-INA INA
NAALDHULSLAGER HK3220-B-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving