Het Hydraulische Afdichting met referentie US-27X40X11.20-PU94 heeft een binnendiameter van 27 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 11.2 mm. Het is gemaakt van PU.
3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?