Het Hydraulische Afdichting met referentie US-27X35X3-NBR90 heeft een binnendiameter van 27 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?