Het Hydraulische Afdichting met referentie US-24X32X6-PU94 heeft een binnendiameter van 24 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
8 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?