Hydraulische afdichting US-24X32X5-PU94
Verwijzing : US-24X32X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-24X32X5-PU94 heeft een binnendiameter van 24 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  23 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OA-24X32X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OA-24X32X5-NBR
Kogellager - 6204-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6204-C3-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    24  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving