Hydraulische afdichting US-22X30X4.50-PU94
Verwijzing : US-22X30X4.50-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-22X30X4.50-PU94 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 4.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  1 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6202-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6202-2RSH-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-8 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-8
SPI Afdichting - OAS-25X40X7-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-25X40X7-FPM
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    4.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving