Hydraulische afdichting US-20X26X3.30-PU94
Verwijzing : US-20X26X3.30-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-20X26X3.30-PU94 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 3.3 mm. Het is gemaakt van PU.
  1 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    3.3  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving