Hydraulische afdichting US-16X24X5-PU94
Verwijzing : US-16X24X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-16X24X5-PU94 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.