Hydraulische afdichting US-15X25X8-PU94
Verwijzing : US-15X25X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-15X25X8-PU94 heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-8 GEN
KRALEN BA-8
8 8
Kogellager - 636-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 636-2RS
Hydraulische afdichting - US-45X60X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-45X60X10-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving