Hydraulische afdichting US-15X21X3.50-PU94
Verwijzing : US-15X21X3.50-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-15X21X3.50-PU94 heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 21 mm en een dikte van 3.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP1510-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1510-P10
Schraperafdichting - RIA-15X21X3.50-5-FPM90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-15X21X3.50-5-FPM90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    21  MM
  • DIKTE
    3.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving