Hydraulische afdichting US-10X18X6-PU94
Verwijzing : US-10X18X6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-10X18X6-PU94 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.