Hydraulische afdichting US-100X115X12-PU94
Verwijzing : US-100X115X12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-100X115X12-PU94 heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van 115 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van PU.