Hydraulische afdichting UPE-35X50X11-PU94
Verwijzing : UPE-35X50X11-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UPE-35X50X11-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 11 mm. Het is gemaakt van PU.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok - 4 bevestigingen - UCF207 GEN
LAGERBLOK - 4 BEVESTIGINGEN UCF207
O-ring afdichting - OR-22X3.50-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-22X3.50-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    11  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UPE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving