Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-72X85X10-NBR90 heeft een binnendiameter van 72 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?