Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-52X62X7-PU94 heeft een binnendiameter van 52 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
30 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?