Hydraulische afdichting UP-40X50X5-PU94
Verwijzing : UP-40X50X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-40X50X5-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 62206-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 62206-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving